Er voor zorgen dat er bij gebruik van het forum waarbij de regels overtreden worden sneller een mod bij komt is wat mij betreft veel meer wenselijk .
Dus voordat er een forumlid de nieuwkomers op hun vingers gaat tikken moet het draadje al onderschept worden.
1: stel meer mods aan
2: ipv reageren en daarbij wijzen op de regeltjes klik op het uitroeptekentje!
Dat komt het imago vd zendamateur ten goede (u word dan minder snel als zeuramateur gezien) en uw doel word bereikt via de weg waarvoor de mods in het leven zijn geroepen op alle forums.
Laat het modereren dus over aan de mods.( dat kost een hoop tijd , maar vele handen maken licht werk )
Je voorstellen op een forum is overgens wel zo netjes , maar volgens de regels niet verplicht .
Laat een grijs gebied qwa vragen ook grijs en aan de beoordeling van de modjes over.
Niet gelijk met het vermoedende vingertje wijzen naar een mede amateur. ( wel of geen call of luisternummer is voor mij niet belangrijk , de intresse is er bij die persoon, licentie komt dan vanzelf of niet, zelfde geld voor het at.. word het te gek merkt die gene het vanzelf

)
Gebruik dus het uitroeptekentje als er iets is wat volgens u niet door de beugel kan en laat eerst een modje oordelen en evt handelen .
Mvg