Exacte locaties repeaters gezocht (voor Tomtom)
- pe1rdp
- Berichten: 709
- Lid geworden op: 22 dec 2006, 23:46
- Roepletters: pe1rdp
- Locatie: Veldhoven
- Contacteer:
Exacte locaties repeaters gezocht (voor Tomtom)
Omdat ik bezig ben met een poi voor tomtom (en kml voor google earth), zoek ik nog de EXACTE locaties van enkele repeaters. Dus coordinaten of adressen van de opstelpunten. Dus GEEN qth locators. Deze zijn niet nauwkeurig genoeg.
Wie kan mij helpen aan de volgende locaties:
PI3ZVL, PI3RNL, PI3ASD, PI3FRL, PI3ZDM, PI3DTC, PI3VHP, PI3NYM, PI3HLM, PI3AMF
PI2RNL, PI2ASN, PI2IRP, PI2DEC, PI2ASD, PI2NLB, PI2LDN, PI2SHB, PI2RGK, PI2ANH, PI2WSN, PI2GRP, PI2LWD, PI2FYM
PI6HGL, PI6NLB, PI6HEM, PI6RWL, PI6ASN
73 Arno - PE1RDP - Veldhoven - JO21QK
Wie kan mij helpen aan de volgende locaties:
PI3ZVL, PI3RNL, PI3ASD, PI3FRL, PI3ZDM, PI3DTC, PI3VHP, PI3NYM, PI3HLM, PI3AMF
PI2RNL, PI2ASN, PI2IRP, PI2DEC, PI2ASD, PI2NLB, PI2LDN, PI2SHB, PI2RGK, PI2ANH, PI2WSN, PI2GRP, PI2LWD, PI2FYM
PI6HGL, PI6NLB, PI6HEM, PI6RWL, PI6ASN
73 Arno - PE1RDP - Veldhoven - JO21QK
Heb je de rest allemaal al dan, of wordt het een beperkte lijst ?
Zo niet heb ik er nog wel een paar uit twente voor je:
PI6TWE Long : 6.8854 E (6 53' 7'' E) Lat : 52.2213 N (52 13' 17'' N)
PI3TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N)
PI2TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N) tijdelijk niet actief
Mocht je de rest allemaal al hebben dan heb ik ook wel interesse bij die poi file voor me tomtom.
73's Marco PE1BR
Zo niet heb ik er nog wel een paar uit twente voor je:
PI6TWE Long : 6.8854 E (6 53' 7'' E) Lat : 52.2213 N (52 13' 17'' N)
PI3TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N)
PI2TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N) tijdelijk niet actief
Mocht je de rest allemaal al hebben dan heb ik ook wel interesse bij die poi file voor me tomtom.
73's Marco PE1BR
- pe1rdp
- Berichten: 709
- Lid geworden op: 22 dec 2006, 23:46
- Roepletters: pe1rdp
- Locatie: Veldhoven
- Contacteer:
Dag Marco,pe1br schreef:Heb je de rest allemaal al dan, of wordt het een beperkte lijst ?
Zo niet heb ik er nog wel een paar uit twente voor je:
PI6TWE Long : 6.8854 E (6 53' 7'' E) Lat : 52.2213 N (52 13' 17'' N)
PI3TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N)
PI2TWE: Long : 6.6626 E (6 39' 45'' E) Lat : 52.1166 N (52 6' 60'' N) tijdelijk niet actief
Mocht je de rest allemaal al hebben dan heb ik ook wel interesse bij die poi file voor me tomtom.
73's Marco PE1BR
Bedankt voor de informatie maar deze locatie was mij al bekend (de yl woonde enkele jaren in Haaksbergen).
Ondertussen heb ik ook de locaties van PI6ATS, PIxRNL en PIxSHB en de toekomstige locatie van PIxNYM.
De niet genoemde bovenstaande repeaters (2/70/23) heb ik al via de beschikbare informatie van internet weten op te zoeken en hiervan heb ik al een poi gemaakt.
Deze wordt tzt op m'n webpage gepubliceerd.
73 Arno - PE1RDP - Veldhoven - JO21QK
Aha, je bent er mee bezig!
Zelf zat ik ook al met de gedachte te spelen: http://www.zendamateur.com/viewtopic.ph ... ght=tomtom
Hoe ver ben je?
Wat voor bronbestand / db gebruik je?
Welke conversietool gebruike je? GPS Babel?
Je ziet het: ik ben nieuwsgierig.
Ik neem aan dat je de WGS84 datum gebruikt?
Maidenhead KAN ook erg nauwkeurig zijn, maar dat nauwkeurigheidsniveau wordt amper gebruikt.
Elk locatorvak kan nog worden opgedeeld in 100 subvakjes ( veron vademecum 2006 blz. 313 )
Zelf zat ik ook al met de gedachte te spelen: http://www.zendamateur.com/viewtopic.ph ... ght=tomtom
Hoe ver ben je?
Wat voor bronbestand / db gebruik je?
Welke conversietool gebruike je? GPS Babel?
Je ziet het: ik ben nieuwsgierig.
Ik neem aan dat je de WGS84 datum gebruikt?
Maidenhead KAN ook erg nauwkeurig zijn, maar dat nauwkeurigheidsniveau wordt amper gebruikt.
Elk locatorvak kan nog worden opgedeeld in 100 subvakjes ( veron vademecum 2006 blz. 313 )
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX
Even een update, ik ben ook even weer bezig geweest:
Voor de liefhebber heb ik een bestand gemaakt met daarin een opsomming van de repeaters in: PA ON LX DL F G EI I OE HB9 EA
http://members.home.nl/apm.de.haas/repe ... eaters.csv
Bron:
http://www.darc.de/relaislisten/
Dit bestand is zodanig opgemaakt dat het geschikt is om in te lezen in een GPS van o.a. Garmin middels de gratis tool 'poi loader' van Garmin.
Doe er je voordeel mee zou ik zeggen.
Misschien dat een slimme vogel e.e.a. kan overzetten naar tomtom?
De locaties zijn op maidenhead grid niveau, maar da's goed genoeg om te bepalen welke repeater je moet hebben.
Zelf heb ik een Garmin GPSmap60cx.
Groet'n
Reijndert, pd1rh
Voor de liefhebber heb ik een bestand gemaakt met daarin een opsomming van de repeaters in: PA ON LX DL F G EI I OE HB9 EA
http://members.home.nl/apm.de.haas/repe ... eaters.csv
Bron:
http://www.darc.de/relaislisten/
Dit bestand is zodanig opgemaakt dat het geschikt is om in te lezen in een GPS van o.a. Garmin middels de gratis tool 'poi loader' van Garmin.
Doe er je voordeel mee zou ik zeggen.
Misschien dat een slimme vogel e.e.a. kan overzetten naar tomtom?
De locaties zijn op maidenhead grid niveau, maar da's goed genoeg om te bepalen welke repeater je moet hebben.
Zelf heb ik een Garmin GPSmap60cx.
Groet'n
Reijndert, pd1rh
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX
Het bronbestand heeft elke poi op 1 regel.
Maar de coordinaten moet je dan nog wel ombouwen.
Voorbeeld:
PI2ASN;430,05;431,65;JO32GX;Assen;52°58'N;06°32'E;;;4.62km
PI2GRO;430,15;431,75;JO33FF;Groningen;53°13'N;06°27'E;;;23.82km
PI3GRN;145,75;145,15;JO33FF;Groningen;53°13'N;06°27'E;82.5;;23.82km
PI3ZOD;145,625;145,025;JO32KS;Emmen;52°46'N;06°52'E;;;35.65km
PI2WSN;430,275;431,875;JO33MD;Winschoten;53°08'N;07°02'E;;;36.15km
PI2DZL;430,325;431,925;JO33KH;Delfzijl;53°18'N;06°52'E;82.5;;39.29km
Kun je hier wat mee?
Anders moet ik mijn conversie tool ombouwen.
Zeg maar wat je minimaal nodig bent.
Garmin wil graag regelomhalen zien in het 'commentaar veld'.
Dus voor de extra info ( ctcss etc. )
Reijndert, pd1rh
Maar de coordinaten moet je dan nog wel ombouwen.
Voorbeeld:
PI2ASN;430,05;431,65;JO32GX;Assen;52°58'N;06°32'E;;;4.62km
PI2GRO;430,15;431,75;JO33FF;Groningen;53°13'N;06°27'E;;;23.82km
PI3GRN;145,75;145,15;JO33FF;Groningen;53°13'N;06°27'E;82.5;;23.82km
PI3ZOD;145,625;145,025;JO32KS;Emmen;52°46'N;06°52'E;;;35.65km
PI2WSN;430,275;431,875;JO33MD;Winschoten;53°08'N;07°02'E;;;36.15km
PI2DZL;430,325;431,925;JO33KH;Delfzijl;53°18'N;06°52'E;82.5;;39.29km
Kun je hier wat mee?
Anders moet ik mijn conversie tool ombouwen.
Zeg maar wat je minimaal nodig bent.
Garmin wil graag regelomhalen zien in het 'commentaar veld'.
Dus voor de extra info ( ctcss etc. )
Reijndert, pd1rh
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX
- elsinga
- Moderator
- Berichten: 3130
- Lid geworden op: 17 mar 2008, 15:05
- Roepletters: PC5E
- Locatie: Heerenveen (JO22xx)
- Contacteer:
Jouw CSV bestand ziet er zo uit:
Eigenlijk moet het dit zijn:
Oftewel in je script geen regelovergang stoppen maar een spatie.
Code: Selecteer alles
6.45000000,53.21666667,"PI2GRO: 430,1500","Groningen
In: 431,7500
Ctcss: --.- Hz
Grid: JO33FF"
Code: Selecteer alles
6.45000000,53.21666667,"PI2GRO: 430,1500","Groningen In: 431,7500 Ctcss: --.- Hz Grid: JO33FF"
Ik zal het even aanpassen.
Hier staat ie: http://members.home.nl/apm.de.haas/repe ... ers-tt.csv
Of hieronder als bijlage.
Lukt dat beter?
Reijndert.
Hier staat ie: http://members.home.nl/apm.de.haas/repe ... ers-tt.csv
Of hieronder als bijlage.
Lukt dat beter?
Reijndert.
- Bijlagen
-
- Repeaters-tt.rar
- bestand
- (51.37 KiB) 273 keer gedownload
Laatst gewijzigd door pd1rh op 12 aug 2008, 22:55, 1 keer totaal gewijzigd.
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX
Zie Computer-Idee..
Kijk eens in het huidige nummer van Computer-Idee blz 39-43.
Daar staat e.e.e. over conversie van gegevens naar Tom-Tom, Garmin, NavTec etc.
(mbv POIEdit vanuit Google-Map.)
Daar staat e.e.e. over conversie van gegevens naar Tom-Tom, Garmin, NavTec etc.
(mbv POIEdit vanuit Google-Map.)
Wim
73 de NL4509 / PA3AGZ
QTH: Amersfoort - R03 - JO22QD
Lid van: VERON, OTC en IPARC
73 de NL4509 / PA3AGZ
QTH: Amersfoort - R03 - JO22QD
Lid van: VERON, OTC en IPARC
Daarvoor moet ik het nummer kopen.
Wat is de essentie van het artikel?
Ik maak al mijn conversies zelf. Ik wilde de repeaters in mijn Garmin 60cs en dat is gelukt. Als iemand de record layout van tomtom kan beschrijven kan ik het ook daar naar converteren als het moet.
Probleem was dat ik de output van de duitse Darc site moest gebruiken en dat staat vast niet beschreven in het artikel van CompIdee. Ahum.
Groet'n
Reijndert.
ps.: ik zit de komende week in Zeeland en heb ws. geen internet
Wat is de essentie van het artikel?
Ik maak al mijn conversies zelf. Ik wilde de repeaters in mijn Garmin 60cs en dat is gelukt. Als iemand de record layout van tomtom kan beschrijven kan ik het ook daar naar converteren als het moet.
Probleem was dat ik de output van de duitse Darc site moest gebruiken en dat staat vast niet beschreven in het artikel van CompIdee. Ahum.
Groet'n
Reijndert.
ps.: ik zit de komende week in Zeeland en heb ws. geen internet
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX
- elsinga
- Moderator
- Berichten: 3130
- Lid geworden op: 17 mar 2008, 15:05
- Roepletters: PC5E
- Locatie: Heerenveen (JO22xx)
- Contacteer:
Ik kan dit bestand nu goed inlezen in POIedit en dus converteren naar veel andere formaten.
Ik zal ze er even aanhangen.
Reijndert bedankt!
Ik zal ze er even aanhangen.
Reijndert bedankt!
- Bijlagen
-
- repeaters-csv+ov2+kml+gpx.zip
- Door reindert geposte Garmin CSV bestand, nu samen met universeel GPX, TomTom OV2 en Google KML formaat.
- (228.92 KiB) 371 keer gedownload
Re: Exacte locaties repeaters gezocht (voor Tomtom)
Hou er rekening mee dat niet alle beheerders er happig op zijn dat de exacte locatie bekend is. Er zijn in het verleden mensen geweest die, bij problemen met de repeater, contact opnamen met het bedrijf waar dat ding toevallig stond. Als beheerder heb je dan een groot probleem omdat er op die manier aandacht voor de repeater komt op plaatsen waar dat politiek niet altijd even handig is: al heb je toestemming, het is altijd beter te voorkomen dat het ding in opspraak komt.Omdat ik bezig ben met een poi voor tomtom (en kml voor google earth), zoek ik nog de EXACTE locaties van enkele repeaters. Dus coordinaten of adressen van de opstelpunten. Dus GEEN qth locators. Deze zijn niet nauwkeurig genoeg.
Reken er dus op dat niet iedereen met je initiatief meewerkt, en dat ze daar mischien hele goede redenen voor hebben. Opstelplaatsen zijn *erg schaars*
Kun je me eens uitleggen waarom het voor gebruikers belangrijk is om op 100 meter
nauwkeurig te weten waar de paal staat?
Geert Jan
@Elsinga: bedankt!
@de rest: 100m nauwkeurig vind ik ook een beetje onzinnig voor het doel waar het voor gebruikt gaat worden.
Ik neem aan dat de coords zijn afgeleid van de de maidenhead gridlocator. En die is niet nauwkeurig genoeg om een bommetje op de repeater te gooien ( ahum ). Maar goed genoeg om te bepalen wat de te werken repeater is als je ergens op een camping verzeilt raakt. En daar ging het om.
@de rest: 100m nauwkeurig vind ik ook een beetje onzinnig voor het doel waar het voor gebruikt gaat worden.
Ik neem aan dat de coords zijn afgeleid van de de maidenhead gridlocator. En die is niet nauwkeurig genoeg om een bommetje op de repeater te gooien ( ahum ). Maar goed genoeg om te bepalen wat de te werken repeater is als je ergens op een camping verzeilt raakt. En daar ging het om.
Condor16,KENWOOD480SAT,YAESU857D, KENWOOD TH-F7E en AOR8000 RX