Een goede middag.
hierbij een vraagje, weet er iemand de juiste Latitude en Longitude van het dorpje waar ik woon, ik dacht dat de locator jo31 ??? was.
het dorpje heet Sint.Odilienberg en ligt vlak bij roermond.
Ik ben een nieuw logboek aan het indragen maar daar vragen ze de latitude en longitude om de juiste km kunnen te berekenen tussen 2 stations.
met vrg....
Latitude en Longitude
- PA3GNZ, Tjeerd
- Berichten: 5131
- Lid geworden op: 25 apr 2005, 14:53
- Roepletters: PA3GNZ
- Locatie: JO22NB
- Contacteer:
Locator
Hallo Karel,
Het programma nedlocator kan je dit precies vertellen. Op basis van de postcode geeft deze een locator.
Het programma nedlocator kan je dit precies vertellen. Op basis van de postcode geeft deze een locator.
- PA3GNZ, Tjeerd
- Berichten: 5131
- Lid geworden op: 25 apr 2005, 14:53
- Roepletters: PA3GNZ
- Locatie: JO22NB
- Contacteer:
- PA3GNZ, Tjeerd
- Berichten: 5131
- Lid geworden op: 25 apr 2005, 14:53
- Roepletters: PA3GNZ
- Locatie: JO22NB
- Contacteer:
Locator
Hallo Karel,
Dat scheelt nogal wat, jo31 of jo21. Onderaan je bericht staat overigens nog steeds jo31..
Ik gebruik het volgende stukje software voor hem omrekenen.
http://users.belgacom.net/hamradio/mulocator.htm
Dat scheelt nogal wat, jo31 of jo21. Onderaan je bericht staat overigens nog steeds jo31..
Ik gebruik het volgende stukje software voor hem omrekenen.
http://users.belgacom.net/hamradio/mulocator.htm
-
- Berichten: 254
- Lid geworden op: 24 jan 2006, 20:44
- Roepletters: PA3GJU
- Locatie: Maasbracht
- Contacteer:
Beste Tjeerd
ik heb het gezien en de locator veranderd.
Hartelijk bedankt voor de tip, ik heb het programma gedownload, en het gaat prima.
Het programma gaf het volgende: jo21xa is Latitude 51,0133N en Longitude 5,9925E
De vorige locator had ik gekregen van een oud zend amateur,die woont hier kort in de buurt, deze namiddag zal ik hem eens vragen of de locator die hij me gegeven had wel correct was of is. Daardoor is de verwarring ontstaan.
Weeral een nuttig programma erbij, uitstekend.
Hartelijk dank Tjeerd
ik heb het gezien en de locator veranderd.
Hartelijk bedankt voor de tip, ik heb het programma gedownload, en het gaat prima.
Het programma gaf het volgende: jo21xa is Latitude 51,0133N en Longitude 5,9925E
De vorige locator had ik gekregen van een oud zend amateur,die woont hier kort in de buurt, deze namiddag zal ik hem eens vragen of de locator die hij me gegeven had wel correct was of is. Daardoor is de verwarring ontstaan.
Weeral een nuttig programma erbij, uitstekend.
Hartelijk dank Tjeerd